Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

Bilet: 18.11.2017 - Whalesong / Moanaa / Shine

20.00 zł

Produkt wyprzedany

Już 18 listopada w chorzowskim klubie Red & Black wystąpią Whalesong, Shine oraz destructio continua. Bilet kupiony w przedsprzedaży na whalesong.8merch.com uprawnia do wstępu na koncert. Potwierdzenie zakupu zamawiający otrzyma drogą mailową. W dniu koncertu zamawiający zostanie na bramce poproszony o okazanie dokumentu potwierdzającego dane w celu weryfikacji.
 
 
Whalesong - zespół powstał w 2009 roku w Tarnowskich Górach, a w 2011 wydał debiutancką EP „Filth”, po której zostali okrzyknięci przez prasę kontynuatorami tradycji Godflesh i Swans. 
 
W 2014 trzy remiksy przygotowane przez Whalesong znalazły się na albumie „Remixes” legendarnej szwedzkiej grupy Cult of Luna, a w 2016 światło dzienne ujrzał minialbum „Roi des Rats” mocno rozszerzający brzmienie grupy. W tym roku zespół wydał bardzo dobrze przyjęty album 'Disorder' nakładem Old Temple.
 
Muzyka grupy to mieszanka industrialu, sludge metalu, no wave czy noise'u. Whalesong na żywo chętnie stawia na otwarte improwizowane formy swoich kompozycji, co sprawia, że żaden występ nie jest taki sam.
 
Sprawdź, jeśli lubisz: Swans, Neurosis, Godflesh, Scorn, Celtic Frost, Sunn O))).
 
 
 
 
Moanaa - gościem specjalnym jest wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W 2015 roku, Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord'A'Stigmata, a także w Castle Party 2016, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. „Passage” to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven's Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Dla fanów: Neurosis, Cult of Luna, Blindead.

https://www.facebook.com/Moanaaband/
https://moanaa.bandcamp.com/
 
 
 
Shine - zespół powstał we wrześniu 2013 roku, a równo 2 lata później - we wrześniu 2015 ukazała się EP-ka o nazwie Weednight. Została ona dobrze przyjęta przez słuchaczy. Aktualnie zespół pracuje nad debiutanckim LP, który ukaże się na początku następnego 2018.
 
Sprawdź, jeśli lubisz: Electric Wizard, Black Sabbath, Sleep
 
 
 
 
destructio continua - powstały w 2004 projekt oscylujący wokół ambientu i noise'u tworzony przez muzyków związanych z takimi grupami jak Useless i Lifeless Gaze. Koncert w Chorzowie będzie pierwszym koncertem destructio continua od 2009 roku, co będzie nie lada gratką dla fanów ambientu i noise'u.
 
 
 
 
WHALESONG
 
MOANAA
 
SHINE
 
destructio continua
 
18.11.2017
 
Start: 18.30
 
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu
 
Miejsce: Red & Black, Rynek 13/4, Chorzów